Cyprus Premier Holidays

www.cypruspremier.com

  • premierson
Cyprus Premier Websitesi

Cyprus Premier Holidays Ltd. (CPH) Kuzey Kıbrıs’ta tatil, uçak bileti ve konaklama satış odaklı turizm ve tatil sektöründe uzmanlaşmış bir tur operatörü olarak Temmuz 2006′da kuruldu. Şirket 15 yılı aşkın süredir Kuzey Kıbrıs’ı bir tatil markası haline getiren İngiltere pazarında köklü bir yer edinen Cyprus Paradise’ı 2007 yılında kendi bünyesine katmıştır.

Cyprus Paradise ile mevcut potansiyelini birleştirerek yaklaşık 1992 yılından bu yana 250 bin turisti Kuzey Kıbrıs’a getirmeyi başarmıştır. İngiltere’den kendi gerçekleştirdiği charter seferler ve bunun yanında diğer tarifeli hava yolları ile yaptıkları anlaşmalar sayesinde misafirlerine uçak, otel, transfer dahil paket tatil hizmetlerini sunan Cyprus Premier & Cyprus Paradise her yıl ortalama 15 binden fazla İngiliz misafiri adamıza getirmektedir.

Cyprus Paradise 20 yıllık İngiltere pazar lideri ve Cyprus Premier 7 yıllık İngiltere pazarındaki deneyimi ile tek bir çatı altında Cyprus Premier Holidays olarak kayıtlıdır. Cyprus Premier Holidays’in en önemli ilkesi Kuzey Kıbrıs’a gelen misafirlerinin memnuniyetini sağlayıp, hayallerindeki tatili onlara sunabilmektir.