Hakkımızda

Dmg Group

dmglogo1978 yılında Akgünler Turizm adı altında kurulan ,sonrasında faaliyette bulunduğu tüm alanlarda öncü konuma gelen Dmg Şirketler Grubu, içinde bünyesinde barındırdığı elit markaları ve 170 çalışanı ile KKTC(Kıbrıs) ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Kurumsal yönetim anlayışını faklılık, farkındalık ve sürdürülebilirlik ilkeleri ile birleştiren Şirketler Grubunun ana faaliyetleri arasında; Konaklama, Ulaşım, Turizm Pazarlaması ve Kargo, yatırımları bulunmaktadır.

Gerek yurtiçi gerekse küresel açıdan yurtdışı gelişmelerini takip edip, yatırım kararlarını veren, içinde bulunduğu her sektörün lideri olmayı ilke edinen şirketler grubu farklılıklar yaratıp kalıcı üstünlükler sağlamaktadır.

Dmg Grubu başarılı kılan unsurlar arasında müşteri memnuniyeti odaklı startejisi ile lider olmayı hedeflemek, faaliyet gösterdiği alanlarda kaynaklarını ve birikimlerini doğru kullanarak yatırımlarına değer kazandırma becerisi yatmaktadır.

Dmg Grup, başarısının sırrını değişen ve sürekli gelişen dünyada güç birlikteliğinden almakta olduğunu bilerek ,uzun vadeli stratejileri doğrultusunda yeni sektörlerde ilerlemeyi hedeflemektedir.