Maestro DMC

www.maestro-dmc.com

  • tourson
MAESTRO DESTINATION WEBSİTESİ

Her yönden farklı, yenilikçi ve profesyonel bir şirket olan Maestro Destination Management Company 10 Ekim 2005 itibarıyla iş hayatına adımını attı.

Kuzey Kıbrıs’ın incentive, kongre, özel organizasyonlar, toplantı ve bayi organizasyonlarına yeni bir soluk kazandırmak ve yeşil adamızın bu pazara hizmet verebileceği bilinmeyen yönlerini siz değerli iş ortaklarımızın kullanımına sunarak bölgemizin turizmine renk ve canlılık getirebilmek hedeflerimiz arasındadır.

VİZYONUMUZ ; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin turizm pazarındaki önemli renklerinden biri incentive, kongre, özel organizasyonlar, toplantı ve bayi organizasyonlarıdır. Maestro DMC’nin 30 kişilik full-time, 120 kişilik part-time ekibi sadece bu pazara hizmet vermek üzere organize edilmiştir. Siz değerli dostlarımızın müşterilerine kaliteli ve özel hizmeti verebilmek için gerekli tüm yatırım hiç bir fedakarlıktan kaçınılmadan yapılmış ve yapılmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ ; Tek bir pazarda gerekli profesyonelliği sağlayarak, adanın bir destinasyon olarak pazarlanması ve turizminin bu pazardan hak ettiği payı almasına katkıda bulunmak en büyük görevimizdir.

HEDEFLERİMİZ ; Maestro DMC ekibi olarak hedefimiz, incentive kongre özel ve bayi organizasyonları pazarına istinaden alınması gereken tüm riskleri alıp gerekli satın alma gücünü ortaya koymaktır. Bu sayede sizlere bu destinasyondan aslında sahip olmanız gereken maddi kazancı sağlayarak sadece bu pazara hizmet verecek ekibimizle servis kalitesini yükseltirken maliyet yapısını şu andaki değerlerin bile altına çekip Kuzey Kıbrıs’ın bir incentive, kongre, özel organizasyonlar, toplantı ve bayi organizasyonları merkezi haline gelmesini sağlamak hedeflerimizin en büyüğüdür.